Abajur Modelleri

Tarafından   30 Haziran 2013

abajurYıllardır modası geçmeyen ev dekorasyon ve aydınlatma ürünlerinden olan abajurlar son yıllarda yine değerini arttırarak hızla tırmanışa geçmekte ve ev tasarımlarında kullanılan en önemli aydınlatma sistemleri arasına girmektedir. Aksesuar amaçlı da kullanılan abajurlar genellikle düşük ayarda ampuller takılarak kullanılır ise daha hoş olacaklardır.

Son yıllarda yine çok sık kullanılmaya başlanan abajurlar bu sezonda da 2013 modern abajur modelleri ile karşımıza çıkmakta ve harika ürünler ile evlerimiz aydınlatmaktadır. Eski zamanlarda çok az çeşide sahip ve sadece birkaç modelden ibaret olan abajurlar, günümüz de hemen her eve, her mobilyaya, her ortama uygun modeller de üretilmektedir.

2013 modern abajur modelleri arasında;  gümüş renkte krom kaplama, altın sarısı krom kaplama, çeşitli kumaşlardan kaplanmış, cam taşlar ile süslenmiş, hem spor tarzı hem de klasik tarzı yansıtan birçok ürün ve model çıkarılmıştır. Özellikle yatak odaları ve salonların hem dekorasyon amaçlı hem de loş ışık severlere sunulan abajurları, hemen her mağazada ya da internet sitelerinde bulmak mümkündür.

Fiyat aralıkları çok düşükten başlayarak her bütçeye uygun çeşitli abajurlar bulunmakta iken, çok pahalı altın değerinde abajurlar da bulunmaktadır. Bu tamamen kişinin bütçesine evinin eşyaları ile alakalıdır. Ayrıca son yıllarda özellikle de modern abajur modelleri 2013 koleksiyonunda, ayaklı yüksek abajurlar da çok rövanşta olmakta ve eskiye dönüşün bir simgesi olarak kullanılmaktadır.

K-ABAJ~1 imagesCAOJYTB0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir