Acı çehre tohumu yorumları

Tarafından   20 Şubat 2015

aci-cehre-meyvesi-1Acı cehre tohumu yorumları ,nedir,zararları ,faydaları ,kullanan yorumları,kilo verdirirmi, ben acı çehre tohumunu  ilk bir arkadaşım tavsiyesiyle tanıştım .En azından bana tavsiye eden kişi kilo vermek amaçlı kullanmış.
Sonrasında araştırma gereği duydum sağa sola eşe dosta sormaya başladım.Çevremde duyanlarda vardı ,Acı Çehre Tohumu adını duymayanlar dahi vardı keza kullananlar vardı kullanmayanlar vardı yahut kullanmaya tereddütlü olanla vardı  .Internet ten bir araştırma yaptım kimi fayda görmüş kimisi görmemiş sonunda  deneme karar verdim

netten almak yerine aktardan almayı tercih ettim .ufak bir şişede 10 mg olarak satılıyor kilo bazındada satanlar var

sizi uyarmam gerekir ticaret amaçlı olduğu için 2,3 çeşit olarak pisayada gördüm ,tabi kullandıktan sonra içlerinde sahtesi olduğunuda gördüm .Neyse daha sonrasında sahtesinin ayrımını yapacağım..

Şunu söylemekte fayda görüyorum acil olarak kabızlık çeken bir insan varsa kesinlikle en kısa yolda almasını tavsiye ederim ..

Acı Çehre Tohumunu sabah kahvaltı sonrası alınmasını tavsiye ederim, gün içinde sakın olaki dışarı çıkıp şu işlerimi halledeyim demeyin kalırsınız ortada ,sebebine gelince akşama kadar sebebine  tuvaletten çıkamayacaksınız..Resmen su kesecek nasıl bardak su akar aynen öyle ,ağrı yok sızı yok hatta gün içinde ne yerseniz yiyin o bile gidiyor bağırsak resmen süzülüyor hiç bir şey kalmıyor ne gaz sancısı kalır neden şişkinlik ..
Resmen o şişkinliği karnımızda öyle bir hissederiz ki karnımız davul gibi olur  olmuştur deriz işte o şişkin karnımız bir anda 2,3 cm indiğini tuvalete çıktığınızda hissedeceksiniz…

Bu ara da Acı Çehre Tohumunu aldıktan sonra 1,2 saat sonra etkisini gösterecektir,sadece dikkat edeceğiniz o esnada gaz çıkarmamaya çalışın sonu kötü olabilir :)….. 100 kiloya yakın,geçkin  kişilerde zor etki gösterdi 100 civarı ve altı kişilerde etkisini çok çabuk gösteriyor…

Kullanımı ise millet 1,2,3 adet diye adlandırmış 1 tanede aynı işi görüyor 3 tanede bu sebepten ötürü tek almanızda fayda vardır.

kanaatimce her gün alınmaması gereken bir bitki tohumu içimiz dışımıza çıkıyor resmen..haftada yada ayda bir kaç kez almak makbul gibi geldi bana ,ne yurt içinde nede yurt dışında zararlarından fazla bahsedilmese de mantıken vücudumuzun işleyişine fazla müdahale etmemek lazım …

Uyarım şu olacak şunu demeyin sakın  ya tohum 3,4 mm ufacık şey bumu bu kadar etkiyi yapacak diye sakın ola düşünmeyin hatta aklınızdan dahi geçirmeyin .

Sahte ayrımı 2 ufak 10 mg cam şişede aldım bir taze görünümlü öteki ise resmen kurumuş taşlaşmış haldeydi.

ilk kullandığım kuru taş gibi olan etkisini gösterdi ,fakat taze siyah halde olanı aldığımda hiç etkisini görmedim bir gr deseniz etkisi olmadı … ve ilk aldığımı ılık suyla dişlerim ile  ezdim acı bir tadı vardı ama ikinci taze gibi olanı kullandığımda acılık hiç yoktu almadan önce bir tane çiğneyin derim farkı göreceksiniz….Bu insan oğlu böyle işte 3 kuruş kazanacak ya illa bir sahtekarlık olacak işte … Allah onları bildiği gibi yapsın diyorum başka bir şey diyemiyorum.
İnsanlar derdine çare olsun diye uğraşır o kişilerde bunu menfaat bilirler ….

Ya bumu tohum kilo verdirir mi evet verdirir dediğim gibi dikkatli kullanmanız gerekir.İşin tadını kaçırmamak lazım fazla alayımda hemen kilo veririm gibi düşünceye kapılmayın zaten içiniz dışınıza çıkmış olacak tekrar tekrar almak yersiz bence….

Fiyatı aktarlarda 10 mg 10 tl civarında ….

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir