Aerius ne için kullanılır

Tarafından   4 Ocak 2013

AeriusAerius ne işe yarar ,ne ilacı ,Aerius 5 mg 20 film tablet ne için kullanılır ,AERIUS 5 MG 20 FİLM TABLE İlacın vücutta meydana getirdiği değişiklikler:

Alerjik hastalarda hapşırık , burunda akıntı ve kaşınma, gözlerde kızarıklık,yaşarma ve damakta kaşınma gibi rahatsızlıkların giderilmesinde etkili olmaktadır.Astım hastalarında öksürük ve nefes almada güçlüklerin giderilmesinde etkili olmaktadır.Bunun yanında Aerius tedavisiyle uyku ve günlük fonksiyonlardaki işlevlerin iyileşmesi sağlanmaktadır.

Kullanım alanları:

Alerjik rahatsızlıklarla ilgili hapşırık,burunda akıntı,kaşınma,tıkanıklık ve bunun yanında gözlerde kaşınma, kızarma , yaşarma ,damakta öksürük ve kaşınma gibi etkilerin iyileşmesinde etkendir.Ayrıca derideki kabartı, kızarıklık gibi rahatsızlıkların ortadan kalkmasında etkendir.

Uygulanmaması gereken durumlar: Etkin olan maddeye karşı duyarlılığı bulunan hastalarda kullanılmaması gerekmektedir.

Kullanım şekli:

İlacın dozu rahatsızlığın şiddetine ve bireylere göre değişebilir.İlaç aç veya tok karna alınabilir.Dozun aşılmamasına özen gösterilmelidir.

Yan etkileri: En sık bilinen yan etkileri halsizlik , ağızda kuruluk ve baş ağrısıdır.

Aerius ne için kullanılır” da bir yorum

  1. Tuana

    Hocam ben kullaniyorum bas agrisi ve hipoglisemi yapiyor bendesinava hazirlaniyorum.piskolojikem sanki sakinlestiriyor dogru mu?

  2. yusuf

    Hocam yaşım 19 yaklaşık 3 yıldır vücudumda kızarıklık oluyor genelde heyecanlaninca , soguk sudan sıcak suya geçince, spor yaparken, koşunca vucumda aniden kızarıklık meydana geliyor wucudum diken gibi batmaya baslio çok feci şekilde kaşıntı oluyor allah rızası için yardım ederseniz sewinirim .

  3. mustafa akdağ

    hocam selam ben yaklasık 6 7 yıldır deride kasıntı kızarıklık ve kabarma sorunu yasıyorum kasınta sac altında boyunda ve vücudun heryerinde yayılıyo gözde kasıntı yapıyo ates ve sonundada basağrısı yapıyo.ağrı kesici alınca dahada tetikliyo zaditen kullanıyırum bu sonlarda aeirus 5 mg kullanmaya basladım bu sanki daha iyi geliyo bi tavsiyeniz varmı allah rızası için doktorlara gittim yiyecek falan kısıtlıyolar ama yaramıyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir