Astral seyahat nedir

Tarafından   17 Ağustos 2014

astralAstral seyahat nedir astral seyahat nasıl yapılır ,deneyimler …. kısaca tanımlayacak olursak bilinç açık haldeyken var olan mekandan başka bir mekanlarda dolaşmak anlamına gelmektir..Aslı varmıdır sorusuna kişiden kişiye din lerden dine inanıştan inanışa değişmektedir.

şu anda dahi Amerika Birleşik Devletlerinde çalışmalar yapılmaktadır.Keza sadece dışarı ülklerde değil kendi yurdumuzda da bu tip Parapsikoloji ye dayalı uğraş çaba içerisinde olan kişi ,kişiler yapmaktadır.

Bilinen şu ki her ne olursa olsun fiziksel olarak yapılan bir işlem olmasada ruhen bu tip etkilerle uğraşmak tehlikeli sonuçlara yol açabilir.

Düşünün bir var olan bedeniniz olduğu yerde duruyor fakat bilinç başka mekanda seyahatte ve kaldı ki birde bu işin geri dönüşü var.İşte o noktada bilinen şuki ruh bedenden çıktığında beden buz ve kaskatı kesilmektedir.Aksi takdirde aynı bedene geri dönmek oldukça güç ve zor olmaktadır.

Bir anlık konsantrasyon sizi zorda bırakabilir bu işler ehil kişi kişiler gözetimde yapılmalıdır

 

Tabi sadece seyahatle kalmamaktadır.Gözle göremediğimiz varlıklarda işin içine girmektedir.Neleri le karşılacağınız belirsiz ,işaretsiz,ibaresiz bir yaşam şeklini almaktadır.

En sağlıklısı bu tip işlere kalkışmamaktır.Olduki denediniz şunu unutmayın bilinçli bir şekilde yapın ve bedeninize geri dönüşüm yapacağınız düşüncesi ile yapın yoksa … yoksasına söylemeye dahi dilim varmaz …

Bazı yaşanmışlıklar vardır örnekler vardır belki bu yazıyı dahi okurken bunu denemiş yada tecrübe edenimiz vardır .Paylaşımlarınız bekliyorum lütfen….

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir