Böbrek taşına ne iyi gelir

Tarafından   11 Ocak 2014

limonBöbrek taşına ne iyi gelir.Çöüzümü ,engeli, Böbrek taşına karşı limonun iyi geldiği belirtiliyor,yorumlar ve deneyimler,Şimdi kalkıpta size böbrek taşının oluşumu olsun çeşitleri olsun saymayacağım sadece denenmiş bir yöntem olduğu için kendimde denemedim oldukça başarılı sonuç aldım yazmak paylaşmak istedim..

Komşumda böbrek taşı oluşmuş taki 10  sene(2004 yılları) öncesine kadar o zamanın teknolojisi ile zorlada  olsa kırdırmak zorunda kalmış boyut 1,5 cm  sonrasında tekrar   oluşmuş ve  kırdırmaktan korkmuş  çekinmiş ve tavsiye üzerine 7,8 mm taşa sahip olan komşumuz her yemekte ,çayda ,su içine yahut limonu sıkarak limon suyunu devamlı kullanmış ve taşdan eser kalmamış  banada tavsiye etti .

Aynı şekilde bende  her sene taş kırdıran bir birey olarak artık yoruldum ve ağrılardan bıkmıştım.7 ay öncesine kadar 6 mm olan böbrek taşım vardı. Bira balığın bilmemnesi ,maydanoz hepsi boş hiç bir gerileme olmadı bende devamlı olarak limon suyunu kullandım .Sanırsamki zaman için bu limon suyu kullanımı iyi geldi ki şu an ne bir ağrı ne bir sancı vardı.

Kontrol ettirmek istedim.Nihayetinde ultrasona girdim ve sonuç mükemmeldi olan taştan eser yok . Evet şu an devamlı olarak limon suyu kullanıyorum limon suyunun  içindeki mineraller taş oluşumunu engelliyormuş demek ki faydası var .

Bu böbrek taşı rahatsızlığı nükseden dostlarımız varsa bence kullansın zararı yok faydası var. Şimdiden geçmiş olsun ……

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir