Burun tıkanıklığı nasıl geçer

Tarafından   18 Eylül 2014

burunBurun tıkanıklığı nasıl geçer ,burun tıkanıklığını açmak için ne yaparsanız yapın burun tıkanıklığı açmak zordur.Bir çoğumuz zaman içerisinde bu sıkıntıyı yaşamışızdır.Çözüm yolu olarak ya ameliyatı seçmişizdir yada doğal yollarla çözmeye çalışmışızdır.

Burun ameliyatı çözümmü peki ? Bu konuyu doktorunuza sorsanız kesin çözüm değil yahut kesin çözüm ameliyat yanıtını alırsınız .

Şunu yaşadım gördüm çevremde 7 kişi ameliyat yolu içe sıkıntısını atmaya çalışırken çektiği acı sıkıntı kaybettiği kan ,ve yapılan  tamponlarla kaldığını gördüm peki o zaman neden bu ameliyat önerisi yapılıyor çözüm gösteriliyor.

Fakat şu bir gerçek ameliyat öncesi burun tıkanıklığı % 60 larda ise bu oran % 30 ,%40 larakada düştüğünü gördüm çözümmü değil .Peki ilaçlar çözümmü onlarda bağımlılık yapıyor onsuz duramıyorsunuz.
Evimizde doğal yollarla çözme yoluna gideceksek ,keskin baharatlar, okyanus suyu spreyi,c vitaminleri ,tuzlu su ,deniz suyu ,burun geniz çok güzel temizlemeden rahatlama olmuyor tabi buda belli saatler diliminde geçici bir çözüm.
Aslında kesin bir sonucu yoktur. Belli oranlarda yaptıklarımız sadece o gün içerisinde az da olsa rahatlatmaktadır.
Şayet sprey ilaç tavsiye edecek olursak iliadin burun spreyi tavsiye ederim resmen burun delikleri soba borusu gibi olur rahatlarsınız

fakat buda bağımlılık yapar onsuz yapamazsınız …. şayet başınıza böyle bir şey gelirse yavaş yavaş bırakınız yada bu spreyi kullanmadan 2 gün sabrediniz.. doğal yola başvurunuz.

Tek önemli olan bir şey varsa ve üzerinde durulması gereken husus — burun spreylerine kendinizi alıştırmayın doğal yolları tercih ediniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir