Çamaşırları beyazlatmak için

Tarafından   31 Temmuz 2009

Çamaşırları beyazlatmak için  bunun çözümü olarak aslın kimimiz çamaşır suyu kullanır yada normal bildiğimiz deterjanları kullanır tabi bunların haricinde yapılacak ne varki dedik bizde bir kaç pratik bilgi yazalımda katkımız olsun dedik kullandığınızı deterjan içine bir kutu tül beyazlatıcı  koyun.

Genellikle devamlı çamaşır makinasında yıkadığımız için bir başka yoluda makina suyunu aldığı zaman makinayı kapatın ve yarım saat yada 1 saat bekletin su içinde kalsın sonra tekrar çalıştırın inanki eski direk yıkamadan daha temiz ve kirlerden arınmış olacak ve beyazlar daha beyaz renkliler daha parlak olacak.

Çamaşırları beyazlatmak için” da bir yorum

  1. Esra Demir

    Çok yüksek derecelerde yıkama yapmak zaten maliyetli olur… ülkemizde deterjan yardımcı ürünler var fakat marka olmuşlar ve fiyatları çok yüksek. Ürün içeriği aynı olan türk malı ürünler kullanarak düşük sıcaklıta bile bembeyaz çamaşırlar elde edebilirsiniz. Ürün içeriğinde STPP yani fosfat olması sudaki kireci önler suyun kalitesini artırır kaliteli bir yıkama sağlar ayrıca Sodyum Perkarbonat içermesi Çamaşırdaki lekelerin çıkarmasını sağlar yani beyazları doğal ilk günkü beyazlığına kavuşturur. Doğal beyazlık için fosfat ve sodyum perkarbonat içeren ürünleri almanız yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir