Canım sıkılıyor

Tarafından   20 Şubat 2014

CANIM-SIKILIYOR-HEM-DE-COK-SIKILDIMCanım sıkılıyor diyorsanız arkadaşımızın bazı önerileri cansıkıntısına çareler

1) TELEVIZYONU AÇ
Böylece 2-3 dakika boyunca 100 kanalı zaplarsın belki ama kanallar bitip de başa döndüğünde ve o iç karartıcı dizi veya can sıkıcı haber bültenine geldiğinde canın iki kat daha sıkılıyor olur.

2) İNTERNETTE FIKRA OKU, KOMIK VIDEO SEYRET
Okuduğundan, izlediğinden zevk almak için, hele hele gülmek için biraz da olsa keyfinin yerinde olması gerekir. Okuyacağın fıkralar, karikatürler, seyredeceğin klipler sana şöyle dedirtecekler: ‘Bunlar ne ya, bu mu komik!’. Komik şeylere bile gülemeyince can sıkıntın yine katlanır malesef :(

3) BIR KÖŞEYE OTUR VE DÜŞÜNCELERE DAL
Aman ha! Öyle bir ruh halinde düşüneceğin şeyler ya daha fazla canını sıkar yada daha abidik gubidik şeyler düşünüp seni mutsuz eder. Neden dersen, dost acı söyler demişler, eğer kendinle barışık bir şekilde kendi kendinle yalnız kalabiliyor olsaydın, zaten canın sıkılmıyor olurdu.

4) ALIŞVERIŞE ÇIK
Karnın çok açken süpermarkete girersen ne olur ? Tahminen sepete bi sürü abur cubur atarsın, normalde almayacağın yiyeceklerden fazla fazla alırsın. Sonra kasada parayı öderken “Neeeööö ? kaç para? ne aldım ki yahu?” dersin. Pekiii canın sıkılıyorken alışverişe çıkarsan ne olur ? Çok fena…çok fena :) Bunu sadece bayanlar olarak da düşünmeyim. Ben de çok bilirim kendimi, canım sıkılıyorken dur bakiim ne varmış diye bilgisayar mağzasına girip, yok kulaklık, yok radyo, yok telefon kabı, ne bileyim basınca yanan pilli lamba falan aldığımı ;)

5) GENELDE DEPRESIF BILDIĞIN BIR ARKADAŞINI ARA
Sen: Çok canım sıkılıyo ağbi
O: Offf valla sorma benim de acayip canım sıkılıyo
Sen: Noolcak bizim bu halimiz
O: Ne bilim olm işte, hayat b*ktan, iş yok güç yok
Sen: Öffff beee
O:
Sen:
O: Neyse abi, takma kafana, geçer
Sen: Peki hadi sağol, görüşürüz
O: Hadi
Sonuç: Sıkıntıya eklenen sıkıntı…

6) BIRŞEYLER ATIŞTIR
Bir seferden bir şey olmaz ama bir sefer yaparsan ikinciye de yaparsın, üçüncüye de. Bir süre sonra artık üzülecek iki şeyin olur: Can sıkıntısı ve fazla kilolar.

7) CAN SIKINTINI GEÇIRMEYE ÇALIŞ
Garip gelebilir ama, can sıkıntını geçirmeye çalışmak amacıyla yapacağın her şey >GERİ TEPER

Ali Beye Teşekkürler…

Canım sıkılıyor” da bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir