Dekolteli Abiye Modelleri

Tarafından   31 Aralık 2012

dekolte2013 Dekolteli Abiye Modelleri Özellikle genç kızların en çok giymekten hoşlandığı modeller arasında yer alan dekolteli abiye modelleri ile tüm eğlence ve yılsonu partilerinde severek giyebilirler. Dekolteli elbise modeli seçerken üstünüze tam oturduğuna emin olmalısınız. Size bol gelecek bir model, var olan dekoltenizde sorun yaşamanıza neden olabilir.

 

Dekolteli abiye modellerinde sizlere tavsiyemiz, dekolteyi tek bir alanda kullanmanızdır. Vücudunuzda en beğendiğiniz bölgede yaratacağınız abiye elbise sizi daha şık ve asil gösterecektir.

 

Dekolteli abiye modellerinde en güzel renkler çoğunlukla koyu renk gruplarıdır. Özellikle siyah ve dekolte birleştiğinde ortaya çok hoş bir görüntü çıkarır ve sizi gecenin en şık kadını yapmaya hazırlar. Sizlerde dilerseniz dar bir dekolte ya da bol uçuş uçuş olan ve dekoltenin üst tarafta kullanıldığı bir modeli tercih edebilirsiniz.
Cengiz Abazoğlu, Dilek Hanif, Cemil İpekçi gibi ünlü modacıların tasarladığı mdelleri araştırın bence  özel tasarım dekolteli abiye modellerini de mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.
Red Valentino,Rachel Gilbert,  Beymen, ABS, Nicole Miller gibi ünlü markalar da 2013 dekolteli abiye modellerinde dikkat çekici parçalar tasarlamışlardır.
Son kararınız vermeden önce gözünüzde canlandırın ve tüm bu markalara göz atın ,göz atınki hem fikriniz olsun hemde kendi bedeninize uyanı ve güzelliğinizi ön plana çıkaracak modelin seçimini yapın derim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir