Dilek kutusu

Tarafından   8 Mart 2010

Dilek kutusu yada dileklerimiz yada  bozuk düzende giden birşeyler vardır yada kandırıldınız belkide bir yanlış gördünüz düzelmiyor .
Bir anda aklıma geldi, dilek kutusu altında bunları toplayayım dedim, günlük yaşam içinde şöyle bir bakarsanız alışveriş ,benzin ,mağzalar ,eşya alımı satımı ,banka,oto,iyi firma kötü firma kazıkçı firma ,yanlış ,çalışan doğru çalışan birşeyler rayında gitmiyor illaki aksayan birşeyler var ve işin işleyişini çok güzel takip edende var etmeyende belkide sevdiğinize bir dileğiniz vardır gelin bunları bir dilek kutusu altında toplayalım ben benim üstüme düşeni yapıp gördüğüm aksaklık yada güzel bir şey olsun yazmaktan çekinmeyeceğim taki aksaklıklar düzelip yada düzgünler taktir edilene kadar devam yada bu sayafa kapanana kadar devam sizde aklınıza geldikçe iki satır yazın bakalım neler oluyor bir birimizden haber alalım haberdar olalım …..

Dilek kutusu” da bir yorum

  1. yaşam

    Bazen insan küçücük bir şeyle mutlu olur. Yaşam da acı çekmeden olmuyor, bir yakınımızı kaybediyoruz yada sağlık sorunu olanları görüyoruz. Küçücük mutlulukları kendimizden esirgemeyelim. O küçücük mutluluk anları hayatın en güzel yanlarını oluşturur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir