Hayatın İçinden

Tarafından   2 Haziran 2009

Hayatın içinde gerçekten bir yarımızın saklı mı ? Bunu düşünenler  varmı acaba benimle aynı duyguları paylaşanlar.. Şimdi bu da nereden çıktı demeyin hep aklıma takılmıştır gerçekten bir insanın diğer yarısı varmıdır? Aynı anda aynı düşüncelere sahip olmak yada birden aynı duyguları istekleri paylaşmak çok uzak olunsa bile aynı anda aynı taleplerde bulunmak.. kimbilir insan belki sadece aşık olduğunda mı bunları yaşar.. yoksa yıllarca sürer mi bu..

sanırım bu sorunun cevabını diğer yarısını bulanlar evet diye hemen yanıtlıyacaklardır. Ya bulamayanlar ? onlarında mutlaka saklı kalan bir diğer yarıları vardır. Arayın.. sevginizi ona saklayarak ve sonrasında  yürekten içten ömrünüzü feda edecek kadar severek tamamlayın diğer yarınızı.. 

O’nu bulduğunuzda anlarsınız ki; sizin için tektir,vazgeçilmezdir, özlenendir, yanında olsanız bile özlersiniz, kalbiniz her saniyesinde onunla çarpar, siz söylemeden anlar ne olduğunu ya da sizin ses tonunuzdan yüzünüzdeki en küçük mimikten ne durumda olduğunuzu bilir, an gelir acınız onun acısı olur an gelir en küçük sevinciniz dünyaya bedel mutluluk.. ve bilinki kalbindeyse yeriniz ömür boyu bir diğer yarınızdır elinizle tutamasanız bile.

diğer yarılarınızla sevgi dolu günler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir