Kadınlar aldatırmı

Tarafından   20 Haziran 2009

Kadınlar altadırmı ?Neden aldatırlar?Aldatmak. Kim kimi neden aldatır niye aldatır.Bekarlar sevgililerini evliler eşlerini aldatırlar. Kimler neden sorularının cevaplarını bulmak öyle zordur ki. Erkekler aldatır eşlerini sevgililerini. Ya kadınlar? Onlar da aldatırlarmı ? Bu sorunun cevabı evettir.
Kimi göz gözle kimi kalben bazıları tamamen tensel olarak eşlerini aldatır. Genelleme yapmak istemesemde aldatan her erkek için aldatan bir kadın vardır. Bekarlar konumuz harici demeyelim.Onlar da aldatırlar ancak en asıl konumuz evli eşlerin birbirini Kadınlar altadırmı aldatmasıdır. Bu yazıda erkekleri değil kadınları ele almak istiyorum.

Bir kadın neden aldatır?
Bu soruya verilecek öyle çok cevap vardır ki yada bir tanedir. Uyuşamamak tek cevap olsada yeni heyecanlar aramak, kendini boşlukta bulup sığınacak birinin olmasını istemek, seks ki bu başlı başına bir konudur, hayattan yıldığında yeni bir nefes duymayı istemek, bazen geçim zorluğundan bunalmak, yaşama yeniden başlamak isteği, yıllarını birlikte geçirdiği insanla uyuşamama, maddi sebepler, manevi baskılar.. Her bir kadın için farklı bir sebep bulmak mümkündür. 

Tabiki sadece kadının iç güdüleri değilde erkeğin eşlerine davranışıda,sözleride önemlidir ,bir erkek kalkar öyle bir laf ederki kadın inadına aldatmak için elinden geleni yapar bir kere aldatmaya görsün erkeklerinde istediği budur ufak bir problemde hangi erkekle birlikteliği varsa onuda rahatlıkla aldatabiliyorlar.Daha önce erkeklerden söz etmiştik sadece tüm kadınlar demiyoruz dikkat edin aldatan kadında olsa aralarında çok ama çok sevenleride aşık olanlarıda vardır beni size tavsiyem bu tip bayanları üzmemektir zaten yaralı bir ceylan gibidirler birde sevilen sayılan erkek tarafından bir kurşun daha sıkılmamalı değer ve sevgi saygı bilinmelidir.

Kadınlar çözülemeyen varlıklardır. Neyi neden nasıl istediklerini asla bilemezsiniz. En küçük bir olayla dünyaları sunduğunuz kadın yine incir çekirdeğini doldurmaz bir konudan dolayı size küser, aklında olmadık hikayeler yaratır, yeri gelir kaçar yeri gelir üstünüze gelir. Hayalleri , özlemleriyle yaşarken set çekilmesini sevmez, engeller onu hırslı yapar, kendine güveni olmadığını söylediğiniz kadın sizden üstün olmayı kafasına koyar. Erkeklerin baskısı yada vurdumduymazlığı, körelen ilgiler de kadını dışarı itebilir. Evliliklerini kurtarmak isteyenler olduğunu bunun için çabalayanları atlamayalım. Ve zamanla eşlerinden uzaklaşan kadınlar kendilerine yakılan en küçük bir yeşil ışıkta atlarlar karşıya kendilerine daha yakın buldukları bir başka erkeğin kollarına. Her kadını güzel sözlerle kendinize çekebilirsiniz, bazıları biraz zordur, bazıları biraz daha esnek, belki içlerinden melek kadar iyilik dolu olanlar bile görürsünüz. Ama sonuç suskunluklarla sürdürülmeye çalışılan beraberliklerin patlama noktası aldatma noktasıdır.

Hiç bir kadın aldatmayı düşünmese de kadını dışarı iten yine bir erkektir.etkiside kesinler vardır……

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir