Laminant parkelerdeki çizikler nasıl gider

Tarafından   7 Eylül 2010

Laminant parkelerdeki çizikler nasıl gider,giderilir,laminat parke nasıl silinmeli temiliği  nasıl yapılmadı temizliği konusunda fazla çizikler varsa sistre yapılmalı yani bir anlamda zımparalama işlemi ve cila yapılmalı ıslak olarak bırakılmamalı en önemlisi yoğun ıslak bez pas pas kullanılmamalı  laminat parkelerin temizleyicileri var hafif nemli bezle yada paspasla tatbik edilmeli mümkün olduğunca kuru tutulmalı aksi taktirde köşe ve eklenti yerleri bir çoğunda şişme yapmaktadır.

millet çizilmez desede yinede dolap koltuk vb.. eşyaların ayakları muhavazaya alınlaı çizer sonuçta olduki çizildi zaten eski görünümü alması gibi bir şansınız yok ancak dolgu malzemesi ve boya karışımı ile kalın çizik ler kapatılarak bir nebzede olsa görünümğ kapatılmış olur.Dediğim gibi zımpara yapılarak cila yapılırsa ince çizikler kapanır ve giderilir kuruması zaman alacağında 4,5 gün o zemine basılmamalıdır.
En önemlisi temizliğinde diğer kimyasallı ürünleri kullanıp temizlikten kaçınılmalıdır.Saf sirke pratik yönü olup fazla olmamak şartı ile temizliğinde kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir