Latest tablet pc

Tarafından   25 Ekim 2010

latest tablet pc Ekran kenara, Samsung’un tablet tamamen açık hale getirir, plastik dışında hazırlanmış. Arka kapak siyah ön, standart versiyonda beyazdır. O (Samsung IFA’da duyurdu bazı ağlar sadece, diğer renkler de cihaz sunacaktır), yuvarlak kenarlı tamamlamak oldukça modern görünüyor. Tabletin boyutları ((7,48 x 4,74 x 0,47 inç) ideal Öte yandan anahtar kontrolü ve ekran manipülasyon için ücretsiz tutarak, tek elle kullanım için uygundur.
Diğer tablet çoğunluğu iki eliyle yapılacak olması göz önüne alındığında, Galaxy Tab diğer rakip modellere göre bir akıllı telefon daha fazla gibi görünüyor. Aslında tek şey (ayrı boyutları arasında) bir akıllı telefon bu farklı yapma kullanıcıların cihazı kendi kulak yanında tutarak telefon görüşmesi yapamaz gerçektir. Ya o ya da hoparlör aracılığıyla standart 3.5mm ses çıkışı kullanan başka bir kulaklık seti, Bluetooth kulaklık ya da birlikte verilen kulaklık kullanmanız gerekir. Aslında, Galaxy Tab ile bir arama yapamazsınız tek yolu kulağınıza o kadar tutan geleneksel yoludur.
Dört kapasitif tuşları Android OS kullanan aygıtlar için tipik bir ekran altında bulunmaktadır. İlk menü aktive, ikinci ev anahtarı, üçüncü ve bir geri anahtarıdır son düğme arama motoru devreye sokuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir