Ncomputing

Tarafından   25 Nisan 2010

Ncomputing ,Ncomputing  terminal, Ncomputing nedir?Ncomputing ne işe yarar ,Ncomputing Türkiye ,Ncomputing Kimler kullanabilir ,Bu cihaz yeni bir teknoloji ürünü  hatta ceptelefonlarından sonra çıkan süper bir icat ve süper bir  pc terminal cihazıdır  ve yavaş yavaş yaygınlaşacak bir üründür bunun bize ne gibi faydaları olacak isterseniz bundan bahsedelim
söz konusu şirketimizde ,evimizde ne iş le iştirak ediyor olsakta  farketmez bir ikinci bilgisayara ihtiyaç olduğunda bu ürün devreye giriyor yada terminal olarak kullandağımız 2 li 3 lü 5 li hatta 30 luda olsa
tüm mevcut terminal pc leri kaldırıp yerine bu ufak masrafsız ,kasasız, fansız ,ram disk ekran kartı olamayan bir cihaz yani kısaca pc olarak kullanılan yeni bir teknoloji terminalleri kaldıracak ve yerini bu ncomputerler alacaktır.
Bizlere hatta türkiyemizi büyük pc yoğunluğundan ve maddi masraflar ,servis ,elektrik masraflarından %95 kurtaracaktır bence 100 % düşünsenize servisler azalacak problemler windows göçmeleri kalkacak virus bulaşmaları kesinlikle
olmayacak çoklu windowslar lisanslı ürünler hepsi kalkacak ve bir çok maddi tutarlarda cebinizde kalacak kim istemezki.
u70a
Şunu söylemekte fayda görüyorum fazla değil 2 yıl içinde bu ürün türkiyede  bilgisayar sıkıntılarını ortadan kaldıracak ve teknolojini bize vermiş olduğu en büyük dünya ürünü diyebilirim.
Bu ürünü en kısa zamanda kullanmaya başlayın derim . Nedenmi en kısa zamanda yapmış olduğunuz masraflar yanınızda kalsın bu arada geniş bilgi isitiyorsanız yorumlarda yazın yada kullanan kişiler varsa bizimle paylaşmarını bekliyorum.

 İyi güzelde bu  ürünü hangi sektörler kullanır  derseniz  aklınıza gelecek her yer,nerde bilgisayar var ise  her programa her alana hitap eden modellerler sorunları ortadan kalkacaktır. Sonuçta eskiden terminal olarak kullandığımız pc kasaları kalkıyor yerine monitör ,klavye, mouse,kullanıyorsunuz ve yanında printer ,barkod cihazı ne kullanıyorsanız kullanabilirsiniz.Bu arada fiyatlarıda çok uygun öyle pc gibi 500$ ,1000 $ gibi değildir . 150 ila 250 arası gibi fiyatları..
Bu günler şöyle bir araştırdığımızda bir çok önemli büyük üretici firmalar bu sistemi kullanmaktadır.Kaldıki Siz neden kullanmayasınız.
Muhasebeciler,eczacılar,dövizciler,ön muhasebe yapanlar,saymakla bitmeyen sektörler bu ürünü rahatlıkla kullanabilirler,dos işletim sistemi altından çalışan ticari programlarınızı dahi kullanabilirsiniz,kullanabilirsiniz diyorum çünkü  bende kullanıyor ve tavsiye ediyorum….
Kurulum ve Bilgi almak için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir