Sana olan sevgimi dökebilirmiyim kağıda

Tarafından   23 Nisan 2011

sevgiliSana olan sevgimi dökebilirmiyim kağıda, kalemler yeter mi yazmaya, ya ben nerden başlarım anlatmaya..  Nereden başlarım sevginin uçsuz bucaksız derinliğini anlatmaya.. canım dediğin günden bu yana canım sensin..

Gözlerinin içinde kayboluşumu nasıl ifade edeyim.. zamanı unutup seni düşünmek dalmak senli güzel zamanlara.. yaşananlara.. bir elmanın yarısı sen isen yarısı benim .. bensem yarım sensin… ahh keşke kelimelere sığdırabilsem SENİ…

 

anlatamadım ben yazmayı söylemeyi bilemedim belkide yanlış yerden başladım geri döndü her şey şimdi yok ne kelimelerin anlamı var ne yaşananların BİTTİ kelimeler yok artık sözler yok derine işlemiş kapanmayan bir yara var sadece.(dahlia )

Sana olan sevgimi dökebilirmiyim kağıda” da bir yorum

  1. dahlia

    anlatamadım ben yazmayı söylemeyi bilemedim belkide yanlış yerden başladım geri döndü herşey şimdi yok ne kelimelerin anlamı var ne yaşananların BİTTİ kelimeler yok artık sözler yok derine işlemiş kapanmayan bir yara var sadece.

  2. şule

    benim şimdi canım sıkılıyor çünkü dün ananem öldü ve bugün gömecekler nasıl canım sıkılmasın ananem i çok seviyorum ve bun dan 2010da öldü benim haberim bundan 1 hafta oldu nasıl söyledi babam bana nasıl söyledi dur ()içinde söyleyeyim bu babamın cümlesi ( BAK KIZIM HERKES ÖLÜMÜ TADACAK VE AĞLAMAYIN AMA ANANEN İ KAYBETTİK ) ben babama sordum…BABA ANANEM NEREDE SÖYLE GÖRECEM O NEREDE SÖYLE NE ZAMAN GÖRECEM BENİ GÖTÜR! ÇABUK)DEDİM VE GİTTİK MEZARLIN YOLUNA DÖNMÜŞTÜK ANANEMİN ORADA GÖDÜKLERİNİ GÖRDÜM ABLAMGİLDE BİZİMLEYDİ VE BABANNEMDE EVE GİTİMİZDE BABANNEM AGLAYARAK YERE DÜŞTÜ VE BAYILDI … BEN KAYSERİDEYİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir