Sanal turu kimler kullanır

Tarafından   12 Temmuz 2011

Sanal turu , Anaokulları ,yuvalar,Oteller, Hastaneler, Belediyeler, Restaurantlar , Cafeler, Alış-veriş merkezleri, Müzeler, Otomotiv, Fabrika, Mimari, Dekorasyon, Mobilya ve Emlak sektörü gibi görselliği ön planda olan kurum ve kuruluşların tamamı için kullanılabilir.

Turizm: Bir otel için sanal tur tüm dünyadan potasiyel müşterilerilere ulaşmak ve onlara odalarınızın içini gezdirerek önziyaretler yaptırmak seklinde kullanılabilir. Odalar arası geçişler, kat planları ve haritalar kullanarak otelinizin en güzel ayrıntılarını ister siteniz üzerinden isterseniz de interaktif cd ler ile tanıtabirsiniz.

Emlak ve İnşaat: Satışa sunduğunuz gayrimenkullerinizi müşterilerinize sanki içindeymiş gibi gezdirebilirsiniz. Böylece çok daha fazla potasiyel alıcıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hastane: Ameliyathanelerin ne kadar temiz olduğunun, kalınan odaların durumlarının ve hastane imkanlarının önceden görülmesi ihtiyaç sahiplerinin tercihlerini etkileyen en önemli faktördür.Sanal turlar ile bu etkileşimi direkt olarak sağlayabilirsiniz.
Örnek :sanaltur.tc

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir