Sevgilimin canı sıkılıyor

Tarafından   19 Şubat 2013

Sevgilimin canı sıkılıyor ya bunun adını söylerken dahi insanın içi ürperiyor adı üstünde bu sevgili kısaca senin canın kanın bağın , gözünden hayali gitmeyen ,ayaklarını yerden kesen uçan kuştan kıskandığın ,onun yanında kendi mutlu ve huzurlu hissetmene sebep olan bir melek , varlık ne derseniz deyin şu varki  o sizin diğer yarınızdır.

Sevgilimin canı sıkılıyor ne yapayım eskileri bir düşünsenize hissederlerdi gönülleri birdi,Bir sebepten o kişiye ulaşmak için nice yollar katededilirdi,peki şimdilerde nasıl artık her kişi yada kişilere ulaşmak okadar kolay ve zahmetsizki her an her dakka ulaşım kolay kah senle kah başkasıyla saniyesinde sevgiliniz değişime uğrayıp canı sıkılabilir. Nedenmi çünkü bilgisayarlar olsun cep telefonları olsun insanlık adına bir çöküş dönemi başlangıcı , bir okadar güzel aa bir okadar tehlikeli aletler oldu.

Konumuzdan sapmadan belirtelim sevgilinizin canı sıkılması sizinde aslında büyük probleminizdir bence yapılması gereken her an her dakka onun yanında olmak  onla acısını sevgisini paylaşmaktır sevdiğiniz kişinin kafasını dağıtmaktır. Dikkatini başka yerlere yönlendirmek sevdiğinize büyük yardımı olacaktır.En güzeli  günü birlik gezi,güzel hoş bir yemek,en güzeli ona güveninizi sevdiğinizi sevdiğinize hissettirmektir.Zamanımız okadar zor bir dönemdeki kolayca kırılıp kolaysa gönlümüzü tedavi ediyoruz.

Sevgililik çok zordur hayatın en zor durumlarından bir zaman kesiti,dilimi olarak adlandırmamız mümkün kılmaktadır.Siz belki eskilerde ilk göz ağrısı dediğimiz sevdiğimiz yıllar sonrada aklınıza gelir o sevgiye o saygıya değer verirsiniz çünkü o sizin ilk göz ağrınızdır ilk sevdiğiniz ilk aşkınızdır.Şimdilerde bakıyorumda kişilerin çoğu başka problemlerden kaynaklanan yükünü ,sıkıntılarını sevdiğine yüklemektedir sonuş tabiki ayrılık yani kısa süreli bir ilişki hani seviyordunuz ,hani ölüyordunuz,hani onsuz hayat olmazdı ne oldu bence yanlış oldu yalan oldu.

Bir düşünün sevdiğiniz zamanı sevdiğiniz yanınızda ayaklarınız yerden kesilir değilmi,gözünüz başkasını görmez değilmi işte bu noktada herzaman aynı unsuz geçerli olmalıdır sevdimmi insan gibi sevmeli ….. değil

Sevdiğizin herzaman yanında olun ona anlayışlı davranın sevgile saygıyla yaklaşın o kişiyi sıcaklığınızla sevdiğinizin içini ısıtın bir birinizi bırakmayın, aldatmayın, kandırmayın fazla aşırı kıskanmayında sevin kendizi sevdirin o insanın sıkıntısı sizin sıkıntınızdır.
Ebru hanıma Teşekkürler…

Sevgilimin canı sıkılıyor” da bir yorum

  1. gülsen

    Aşk ,aşk,aşk herşey yolundayken çok güzel ama birde ters gitmeye başladıgında o içinizin yanması tarif edilemez bir acı…Bende çok sevdim,çok baglandım herşeyi feda ettim ama sevilen bunun farkında olamadı bir türlü ve ne yaptımsa ters tepki vermekten kendini alamıyor.onu bu haliylede çok seviyorummmmm…Hayatımın gökkuşagı renklerini sunacak kadarda renkli bir yapıya sahip,inanıyorumki bazı çevresel baskılardan çok etkilenip bu terslikleri yapıyor.Herşeyim seni çok seviyorummmmmmmmm,ne olur bu güzel birlikteliğe son vermeden güzel devam ettirelim…

  2. site misafiri

    Teşekkürler Ebru Hanım, çok güzel anlatmışsınız. inşallah okuyup ders alanlar çıkar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir